کد خبر: ۱۲۳۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۹
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد:
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از مثبت شدن تست کرونای ۲۹ بیمار مشکوک به کرونا در یزد خبر داد و گفت: این میزان در مقایسه به شبانه روز گذشته دو برابر شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود نوری شادکام در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در شبانه روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲۹ بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی و ۳۲ فرد مشکوک به کرونا نیز در بیمارستان‌ها بستری شدند.

وی عنوان کرد: در شبانه روز گذشته دو بیمار مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند.

نوری شادکام یادآور شد: در حال حاضر ۱۷۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۴۷ نفر در بخش مراقبت های تحت درمان قرار گرفته اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به اینکه وضعت کرونا انگلیسی نیز در یزد در وضعیت هشدار است، افزود: مردم با جدیت تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

وی با تاکید بر رعایت فاصله بهداشتی بیان کرد: بر اساس آمارهای دانشگاه علوم پزشکی، در حال حاضر استفاده از ماسک در استان به ۶۱ درصد و رعایت فاصله اجتماعی به ۴۹ درصد رسیده است.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، علوم پزشکی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها