کد خبر: ۱۲۳۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد:
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد از شناسایی اولین بیمار مبتلا به ویروس جهش یافته کرونا موسوم به کرونای انگلیسی خبر داد و گفت: تست این بیمار مثبت اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد ترحمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با وجود همه تذکرها و توصیه های مسئولان و کارشناسان حوزه سلامت در زمینه وضعیت شکننده استان و امکان بروز موارد ویروس جهش یافته کرونا، متاسفانه اولین مورد بیمار مبتلا به این ویروس جهش یافته در استان شناسایی شد.

‌ترحمی افزود: بیمار مورد نظر از کارگران شاغل در یکی از واحدهای تولیدی شهرستانی است که به دلیل مسافرت به استان خوزستان به این بیماری مبتلا شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ادامه داد: پس از بررسی انجام شده و رهگیری صورت گرفته توسط کارکنان بهداشت، مشخص شد که ۱۱ نفر از اعضای خانواده این فرد به بیماری کرونا مبتلا شده اند که خوشبختانه حال همه آنها خوب و مناسب تشخیص داده شده است.

وی عنوان کرد: اقدامات تشخیصی، درمانی و مراقبتی و قرنطینه افراد بلافاصله انجام شده و در حال حاضر بیماری تحت کنترل است.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد بر رعایت پروتکل های بهداشتی و اجتناب از سفر به مناطق پر خطر و قرمز تاکید کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها