کد خبر: ۱۲۳۵۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۹
فرمانده انتظامی استان یزد:
فرمانده انتظامی استان یزد از انهدام باند مسلح قاچاق موادمخدر و کشف ۱۱۵ کیلو و ۷۲۸ گرم هروئین و ۲۵ کیلو و ۸۶۶ گرم حشیش و دستگیری ۱۱ نفر از اشرار خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار عباسعلی بهدانی فرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با اقدامات اطلاعاتی متوجه تردد باند واردکننده موادافیونی در محورهای مواصلاتی این استان شدند.

وی با اشاره به اعزام تیم‌هایی از ماموران پلیس به محورهای ورودی استان یزد ادامه داد: ماموران انتظامی با مشاهده خودروهای اشرار دستور ایست صادر کردند که سوداگران مرگ پس از یک درگیری مسلحانه هشت نفر از اعضای این باند را دستگیر کردند و سه نفر از آنها با مجروح کردن یکی از ماموران پلیس، متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد افزود: با رصد گسترده اطلاعاتی، مشخص شد که اشرار مسلح به سمت استان کرمان متواری شده اند که به همین منظور ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با اخذ نیابت قضائی به آن استان اعزام شدند.

بهدانی فرد با اشاره به همکاری ماموران پلیس استان کرمان عنوان کرد: ماموران در یک عملیات ضربتی سه قاچاقچی فراری را در یک منزل مسکونی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه مقادیری مهمات کشف کردند.

بهدانی فرد گفت: ماموران پلیس یزد در ادامه بیش از ۱۴۱ کیلو موادافیونی شامل ۱۱۵ کیلو و ۷۲۸ گرم هروئین و ۲۵ کیلو و ۸۶۶ گرم حشیش را که اشرار در کویر یزد پنهان کرده بودند را کشف کردند.

رئیس پلیس استان یزد با بیان اینکه در این عملیات ۶ دستگاه خودرو سواری مربوط به اعضای این باند توقیف شد، عنوان کرد: مبارزه با سوداگران مرگ در دستور کار دائمی ناجا قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها