کد خبر: ۱۲۳۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
مدیرکل هواشناسی البرز خبر داد
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: روند آلودگی هوای استان تا عصر سه‌شنبه هفته جاری تداوم می‌یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آرش بهارونداحمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به قرار گرفتن استان البرز در وضعیت هشدار آلودگی هوا سطح زرد اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از پایداری سطوح میانی جو و همراهی آن با روند افزایش فشار سطح زمین است که می‌تواند موجب تعمیق و تشدید وارونگی دمایی سطوح پایینی شده و افزایش سطح آلاینده‌ها را به همراه داشته باشد

وی ادامه داد: این حالت تا عصر سه‌شنبه ادامه خواهد یافت و کیفیت هوا را در سطح ناسالم برای گروه‌های حساس و بعضی ساعات برای همه گروه‌ها قرار خواهد داد.

مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف همراه با یخبندان صبحگاهی، غبار محلی و در عصر روند افزایش آلاینده‌ها بوده و هوا برای گروه‌های حساس ناسالم است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۱۲ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۱- درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۵ متر بر ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، فردا آسمان البرز صاف همراه با یخبندان صبحگاهی، غبار محلی و در عصر و شب نیمه ابری است و هوا در سطح ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد بود.

بهارونداحمدی در پایان به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۱۵ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۲ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۵ متر بر ثانیه است.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.