کد خبر: ۱۲۳۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
توسط شهرداری تبریز
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه هفت تبریز گفت: تعداد ۱۱۰ قلاده سگ خیابانی و بدون صاحب طی یک ماه اخیر در حوزه استحفاظی این منطقه زنده گیری شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احد یعقوبی افزود: معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه هفت شهرداری در جنوب غربی تبریز در راستای مدیریت سگ‌های بلاصاحب و برقراری امینت و کنترل جمعیت این سگ‌ها، اقدام به زنده گیری می‌کند.

وی انجام این اقدام را در راستای مطالبات شهروندان و برقراری حس امینت ساکنین دانست و اظهار داشت: گستردگی حریم‌ها در این بخش از شهر و پیوستگی جنوب غرب تبریز با مبادی ورودی و خروجی، حضور سگ‌های بلاصاحب و ولگرد را در منطقه افزایش داده است.

یعقوبی اضافه کرد: با تلاش‌های نیروهای خدمات شهری و اجرایی منطقه سعی می‌شود جمعیت آنها در سطح حوزه کنترل شود.

طی ماه‌های اخیر وجود سگ‌های خیابانی در مناطق مختلف شهر تبریز موجب بروز برخی حوادث برای شهروندان و احساس ناامنی شده است که لازم است شهرداری در تمام مناطق نسبت به زنده گیری این حیوانات اقدامات اساسی انجام دهد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.