کد خبر: ۱۲۳۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
شهردار مشهد؛
شهردار مشهد گفت: کال طرق واقع در مجاورت شهرک شهید باهنر بدنه سازی، کف سازی و تبدیل به پارک خطی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد رضا کلائی در حاشیه بازدید استاندار خراسان رضوی از پروژه های شهرداری مشهد در شهرک شهید باهنر و فعالیت های انجام شده در حوزه بازآفرینی شهری در محله حر، گفت: یکی از پروژه هایی که استاندار از آن بازدید داشت ساماندهی کال طرق در مجاورت شهرک شهید باهنر بود که طبق برنامه ریزی های انجام شده این کال بنه سازی و کف سازی خواهد شد.
وی افزود: پس از اجرای بدنه و کف حاشیه کال نیز تبدیل به یک پارک خطی جهت استفاده ساکنان شهرک باهنر می شود.
کلائی اضافه کرد: درکنارساماندهی کال طرح هایی نیز در حوزه بازآفرینی شهری از جمله تبدیل زمین های بایر به مجموعه ورزشی، زمین بازی، توسعه فضاهای سبز، فضاهای فرهنگی ودرمانی نیز از سوی دفاتر تسهیل گری برای شهرک باهنر درنظر گرفته شده است که این طرح ها نیز دراین بازدید مورد بررسی قرارگرفت تا مشکلات موجود برطرف و اجرای این طرح ها تسهیل شود.
کلائی ادامه داد: در بازدید امروز استاندار از شهرک شهید باهنر از بافت های فرسوده محله حر نیز بازدید به عمل آمد که مقرر شد براساس طرح تفصیلی و در چهارچوب طرح های بازآفرینی و بسته مشوق هایی که در این حوزه درنظرگرفته شده است ، با همکاری بنیاد مسکن این بافت ها به تدریج احیا و نوسازی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.