کد خبر: ۱۲۳۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد؛
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پروژه پارکینگ و پایانه بزرگ آزادی به پایان رسیده است، گفت: در حال حاضر این پروژه آماده بهره برداری است و طی روزهای آینده به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی با بیان این خبر اظهار کرد: با توجه به تقاضای شهروندان برای استفاده از بوستان ملت و کمبود پارکینگ در این محل و همچنین مشکلات پایانه اتوبوسرانی که در مجاورت بوستان قرار داشت، این طرح در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه این پروژه طبق زمانبندی چندی پیش باید آماده بهره برداری می شد، افزود: این پروژه در اجرا با معارضاتی از جمله کابل های مخابراتی، فیبر نوری و لوله های آب و گاز روبرو شد که انتقال آن ها، نیاز به دریافت مجوز از وزارت خانه های مربوطه داشت که این موضوع باعث تاخیر هفت ماهه در اجرای پروژه شد.
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: در کنار وجود معارضات، تعطیلی کارگاه عملیاتی در اسفند ماه سال گذشته تا اواسط فروردین ماه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و همچنین مشکلات موجود در ورود تجهیزاتی که از خارج کشور خریداری شده است، ازدیگر دلایل ایجاد تاخیر در بهره برداری از پارکینگ و پروژه آزادی است.
کاظمی با اشاره اینکه برای رفع تاخیربه وجود آمده از ابتدای سال جاری با تاکیدات شهردارمشهد، پروژه به صورت سه شیفته فعال شد، خاطرنشان کرد : با تلاش های شبانه روزی موفق به جبران پنج ماه از تاخیر به وجود آمده در زمانبندی شدیم.
وی اضافه کرد: علیرغم تاخیر های ایجاد شده در پروژه پارکینگ آزادی، تابلو روز شمار خاموش یا تغییرداده نشد، تا مردم به صورت شفاف در جریان روند اجرایی قرار داشته باشند.
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ضمن عذر خواهی ازشهروندان بابت تاخیر به وجود آمده، گفت: عملیات اجرایی پروژه پارکینگ و پایانه بزرگ آزادی اکنون به پایان رسیده است و امیدواریم طی 10 روز آینده بهره برداری شود.
کاظمی اظهار کرد: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع در سه طبقه و با زیربنایی حدود ۳۳ هزار مترمربع در پنج بلوک دارای سه سقف در حال احداث است که در پارکینگ آن برای محل پارک حدود ۷۰۰ خودرو و همچنین ۱۰۰ جای پارک موتورسیکلت و دوچرخه پیش بینی شده است.
گفتنی است، پایانه و پارکینگ بزرگ زیرسطحی آزادی در سه طبقه منفی و با هزینه بیش از 200 میلیارد تومان احداث شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها