کد خبر: ۱۲۳۵۵۴
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد خبرداد
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: پروژه احداث بخشی از بولوار الزهرا(س) موجب تسهیل دسترسی ساکنین بولوار الزهرا (س) به خیابان کارگر راضی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امیر سیاوش حجازی افزود: با توجه به احداث ادامه مسیر بولوار الزهرا (س) و تسهیل حریم مسیر با هماهنگی آموزش و پرورش منطقه، بخشی از ساختمان قدیم مدرسه تخریب شد که به همین منظور ساختمان جدیدی در اختیار آموزش و پرورش منطقه قرار خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: تاکنون فعالیت های زیادی در این پروژه انجام شده است که در قسمت احداث بلوار می توان به خاکبرداری، اجرای لایه های زیراساس و اساس، اجرای جداول و اجرای آسفالت و در قسمت ساختمان مدرسه اجرای وال پست، دیوارچینی، نازک کاری، اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی اشاره کرد.
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد تصریح کرد: این بلوار شامل یک معبر چهل و چهار متری در دو لاین سواره رو، هرکدام به عرض ده متر و دو پیاده روی هفت متری است.
حجازی ادامه داد: این پروژه هم اکنون دارای پیشرفت فیزیکی 77 درصدی می باشد و طبق برنامه زمانبندی 18 روز تا پایان آن فرصت باقی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.