کد خبر: ۱۲۳۵۳۹
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از گشایش ۱۱ بازار جدید تا ۱۵ فروردین سال آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سعید راد درباره ساختمان جدید این سازمان گفت: ساختمان اداری  ۱۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع مساحت دارد که هزینه ساخت و بهره برداری آن بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان است. این ساختمان شامل یک سالن کنفرانس و همایش، نمازخانه به مساحت ۳۷۴ مترمربع ، رستوران و فضای ورزشی است. 

وی در ادامه از افتتاح میادین میوه و تره بار در ۵ نقطه اصلی تهران خبر داد و گفت: امروز ۸ بازار میوه و تره بار در پهنه های شمالی،  جنوبی، غربی، شرقی و مرکزی تهران افتتاح می شود و تا ۱۵ فروردین ماه نیز ۱۱ بازار دیگر به بازارها اضافه می شود. 

به گفته راد، در حال حاضر، در۲۳۰ نقطه از پایتخت  ۲۵۳ میدان وجود دارد و به زودی این عدد به ۲۷۰ میدان افزایش می یابد. 

وی از عرضه روزانه ۳۸۰۰ تُن محصولات کشاورزی قبل از کرونا در میادین خبر داد و گفت: این میزان در زمان کرونا افزایش پیدا کرد و به ۵۲۰۰ تُن در روز رسیده است. 

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری درباره مراکز توزیع پروتئین گفت: بازار بعثت روزانه  ۷۰۰ تُن آبزی را بین شهروندان توزیع می کند.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها