کد خبر: ۱۲۳۵۱۴
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
مدیرکل زندان های استان زنجان:
مدیرکل زندان های استان زنجان گفت: از آغاز سالجاری تاکنون ۱۹۵ نفر از زندانیان مالی استان زنجان با ۳۳ میلیارد تومان از زندان‌های استان آزاد شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد جوادی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در سالروز ولادت حضرت امام علی (ع) نیز ۳۲ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد در استان زنجان از زندان آزاد شدند.

وی اظهار کرد: بدهی مالی این تعداد زندانی ۷۰۰ میلیون تومان بوده که با همت خیران، ستاد دیه و سپاه انصار المهدی استان زنجان ۳۰۰ میلیون آن پرداخت شده است.

مدیرکل زندان‌های استان زنجان گفت: آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اولویت بندی شده و زندانیان که بدهی ۲۰ تا ۴۰ میلیون دارند در وهله اول آزاد می‌شوند.

جوادی تاکید کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و مقابله با این بیماری جشن آزادی زندانیان به صورت خیلی محدود برگزار می‌شود و مشارکت خیرین بسیار خوب است.

وی افزود: از آغاز سالجاری تاکنون ۱۹۵ نفر از زندانیان مالی استان با ۳۳ میلیارد تومان از زندان‌های استان آزاد شدند.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، زندان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها