کد خبر: ۱۲۳۵۱۳
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان:
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خوزستان از تشکیل ۶ هزار و ۵۰۰ پرونده در راستای بازسازی واحدهای آب‌گرفته در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود انصاریان در گفت‌وگوی رسانه‌ای به بازسازی مناطق آب‌گرفته در استان خوزستان اشاره کرد و گفت: در این زمینه تاکنون ۶ هزار و ۵۰۰ پرونده تشکیل و در سامانه ثبت شده است.

وی با بیان اینکه ۵ هزار و ۶۴۸ فقره وام بلاعوض به درخواست‌کنندگان اعطا شده است، افزود: این وام‌های بلاعوض به میزان ۴۴ میلیارد تومان هستند که به متقاضیان پرداخت شدند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خوزستان بیان کرد: کل واحدهای تعمیری دو هزار و ۵۷۵ واحد هستند که از این تعداد، کار تعمیر یک هزار و ۸۱۶ واحد آغاز شد و اکنون به طور تقریبی تعداد ۳۱۴ واحد آن تمام شده است.

انصاریان در ادامه میزان واحدهای احداثی را که تاکنون مشخص شده است سه هزار و ۴۲۱ واحد برشمرد و گفت: همچنین تعداد واحدهای معیشتی در این خصوص نیز ۶ هزار و ۸۸۸ واحد گزارش شده است.

وی افزود: برای دو هزار و ۹۵۴ واحد تشکیل پرونده شده و به بانک‌ها معرفی شدند اما فقط ۶۸ واحد آن عقد قرارداد شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خوزستان اظهار کرد: تنها مشکلی که وجود دارد، در رابطه با بانک‌هاست و از بانک‌ها درخواست می‌شود که در این زمینه به ما کمک کنند و عقد قراردادها را افزایش دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها