کد خبر: ۱۲۳۵۰۷
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۲
مدیرکل هواشناسی البرز:
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: هوای استان طی روزهای آینده با افزایش دما و افزایش آلاینده‌ها روبه‌رو خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آرش بهارونداحمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به شرایط جوی استان البرز با اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی است که به موجب آن آسمانی صاف، روند افزایش دما و افزایش آلاینده‌ها در منطقه پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف همراه با یخبندان صبحگاهی و در ارتفاعات در اواخر وقت رشد ابر بوده و هوا سالم است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۱۰ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۴- درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۵ متر بر ثانیه است.

مدیرکل هواشناسی البرز خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، فردا آسمان البرز صاف همراه با یخبندان صبحگاهی، غبار محلی است، در عصر روند افزایش آلاینده‌ها آغاز می‌شود و هوا ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد بود.

وی در پایان به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۱۳ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۲- درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۵ متر بر ثانیه است.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها