کد خبر: ۱۲۳۵۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در استان اصفهان به ۱۱ نفر رسیده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طاهره چنگیز در شورای اداری استان اصفهان که با حضور محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور برگزار شد با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشمی اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در این مراکز در وضعیت ثابت است و بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ بیمار در مراکز ما بستری هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شیوع ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در استان اصفهان نگران کننده است، ابراز داشت: تاکنون ۱۱ مورد قطعی مثبت مبتلا به این ویروس در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل شناسایی شده که بسیار نگران کننده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه ویروس جهش یافته انگلیسی واگیردارتر و کشنده‌تر از کرونای ووهان است، اضافه کرد: این ویروس به شدت کودکان و نوجوانان را درگیر کرده و آسیب‌های بیشتری را دارد.

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان را بهترین راهکار مقابله با شیوع کرونا و به ویژه نوع انگلیسی آن اعلام کرد و افزود: باید شهروندان از حضور در تجمعات خودداری کنند چرا که بسیاری از مبتلایان به کرونای انگلیسی در تجمعات حضور داشته‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها