کد خبر: ۱۲۳۵۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
به همت اداره آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد انجام شد
مدیر عانمل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از برگزاری بیش از ۱۵۰ کارگاه آموزشی تئوری و عملی آتش نشان داوطلب ویژه شهروندان مشهدی با رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ابلاغی مربوط به فاصله گذاری اجتماعی در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آتشپاد مسعود ظهوریان با بیان این مطلب اظهار کرد : از ابتدای بهمن ماه با توجه به تاییدیه های سازمانی مبنی بر امکان برگزاری دوره های آموزش حضوری و نیز استقبال مناسب شهروندان، برنامه ریزی های لازم در خصوص برگزاری دوره های آتش نشان داوطلب صورت گرفته و بیش از ۱۵۰ کارگاه آموزشی دو ساعته و بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ نفر ساعت آموزشی ویژه شهروندان در قالب دوره های توجیهی، مقدماتی و تخصصی آتش نشان داوطلب با رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ابلاغی مربوط به فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد که در تمام سازمان های شهروند محور و امدادمدار، رکورد ویژه ای محسوب می شود.
وی افزود: در این کارگاه های آموزشی شهروندان علاقمند، نیازمندی های حوزه ی ایمنی و آتش نشانی شامل آشنایی با سازمان آتش نشانی، ایمنی در منزل، تئوری حریق، آشنایی با خاموش کننده های دستی، سیستم های اعلام و اطفا حریق، اصول پیشگیری از حریق، کمک های اولیه در حوادث، امداد رسانی در حوادث ترافیکی و کارگاه عملیاتی اطفا حریق را زیر نظر مدرسین مجرب و متخصص سازمان آتش نشانی مشهد آموزش دیده و در انتهای دوره با هدف ارزیابی توان علمی شرکت کنندگان، آزمون پایان دوره برای شرکت کنندگان برگزار و گواهینامه آتش نشان داوطلب برای واجدان شرایط صادر شد.
ظهوریان خاطرنشان کرد: این اقدامات با توجه به شرایط کرونا و محدودیت های اعمال شده برگزار شد و علاقمندان می توانند با ارسال اطلاعات فردی خود به سامانه ۵۰۰۰۱۱۲۵ و نیز ثبت نام در سایت آتش نشانی مشهد در دوره های آتش نشان داوطلب شرکت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها