کد خبر: ۱۲۳۴۸۶
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
با راه اندازی دفتر رسیدگی شهید بروجردی انجام می شود
بررسی مشکلات شهرک بروجردی شهردار منطقه 15 گفت: با راه اندازی دفتر رسیدگی به امور شهرک بروجردی وضعیت املاک این محله تعیین تکلیف می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،وحیدرضا انارکی محمدی با اعلام این خبر افزود: طی سه سال گذشته مدیریت شهری به منظور رضایت شهروندان و نیز به درخواست شورایاری شهرک، جلسات متعددی با بنیاد مستضعفان و نهادهای مربوط به شهرک، ادارات خدماتی و نظام مهندسی برگزار کرده است تا در نهایت این دفتر برای رسیدگی به مشکلات این شهرک که بیش از ده هزار نفر در آن سکونت دارند، راه اندازی شود.

شهردار منطقه ادامه داد: در مرحله اول این اقدام به دنبال ایجاد کدهای نوسازی برای بلوک ها هستیم و پس از آن نسبت به بررسی سایر مشکلاتی که مانع از صدور پایانکار می شود، با مشارکت و همراهی نهادهای متولی خواهیم بود.

محمدی اظهار امیدواری کرد با ایجاد عدالت اجتماعی و تغییر رویکرد در اداره شهر، بتوانیم تهران را  به شهری برای همه تهرانی ها تبدیل کنیم.

براساس این گزارش، جلسه هماهنگی اقدامات اجرایی برای تعیین وضعیت شهرک بروجردی با حضور سردار خلیلی جانشین قرارگاه ثارالله سپاه، محمدی شهردار منطقه 15 و نمایندگانی از سپاه، بنیاد مستضعفان، بنیاد تعاون سپاه و شورایاری شهرک بروجردی صبح امروز در شهرداری منطقه 15 برگزار شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها