کد خبر: ۱۲۳۴۸۴
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
فرماندار تهران:
تلاش بر این است که در جهت کاهش خساراتی که در بحرانها به وجود می آید حرکت کنیم و با توجه به همین موضوع با اقدامات شهرداری، شهر تهران در مسیر توسعه، رشد و بالندگی قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،عیسی فرهادی، فرماندار تهران در آیین بهره برداری از سه ایستگاه و رونمایی از تجهیزات جدید سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: تلاش ما بر این است که در جهت کاهش خساراتی که در بحرانها به وجود می آید حرکت کنیم و با توجه به همین موضوع با اقدامات شهرداری، شهر تهران در مسیر توسعه، رشد و بالندگی قرار گرفته است.

او ایستگاه ۱۳۳ آتش نشانی را از بهترین پروژه های ارزش افزوده روستایی برشمرد و عنوان کرد: حریم ۱۵ تا ۲۲ هزار نفری مرتضی گرد نیاز به یک مدیریت واحد دارد و شاید دهیاری این ظرفیت را ندارد و بهتر است تحت لوای شهرداری تهران خدمت رسانی شود.

فرماندار تهران با بیان اینکه در تهران کلکسیونی از مشکلات و بحرانها وجود دارد، یادآور شد: ۶ میلیون نفر در شهرستانهای حاشیه تهران از امکانات آتش نشانی پایینی برخوردارند، ساختمان های بلند مرتبه، شرایط سیل و خطر زلزله، ریز دانگی بافتها و مشکل در راههای دسترسی به عمق محلات با توجه به معابر کم عرض از مهمترین این مسائل است که می تواند سد راه خدمت رسانی آتش نشانی باشد بنابراین باید به این سازمان محوری توجه بیشتری داشته باشیم تا بتواند به شهرها و استانهای همجوار تهران نیز کمک کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها