کد خبر: ۱۲۳۴۷۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
برنامه های شاد توسط «کاروان نور، شهر، امید» به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) برای شهروندان منطقه 3 که این روزها در خانه مانده‌اند، اجرا می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی در این باره گفت: امسال به لحاظ شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا جشن ولادت امام علی (ع) را متفاوت نسبت به سال های گذشته تجربه می کنیم.

او بیان کرد:  به منظور ارتقای روحیه شادی و نشاط در میان شهروندان، کاروان"نور، شهر، امید" در معابر اصلی منطقه از جمله: میدان ونک، خیابان های شریعتی و میرداماد و شهرک فجر به حرکت درآمده و برای اهالی این محلات برنامه های شاد، پخش موسیقی و زیارت امین ا... اجرا می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3  ادامه داد : آذین بندی ساختمان های شهرداری، ایستگاه های مترو، پایانه های تاکسی و اتوبوس، معابر، عرشه پل ها، بیلبوردها و پرتابل های شهرداری انجام شده است.

کمالی نسب ابراز کرد: همچنین احمد تواهن شهردار منطقه 3 طی تماس تلفنی با پدران شهداء از مقام شامخ آنها تجلیل نمود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها