کد خبر: ۱۲۳۴۶۱
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
مهدی کیانی، کاپیتان سابق تراکتور در یک قدمی بازگشت به این تیم قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی کیانی که مدتی است با محرم نویدکیا، سرمربی سپاهان به اختلاف خورده و جایی در ترکیب این تیم ندارد، قصد جدایی دارد. از این رو درباره کیانی گفته می شد که در یک قدمی استقلال قرار گرفته اما ظاهراً باشگاه سپاهان برای صدور رضایتنامه خواهان معاوضه هافبک خود با مسعود ریگی شده که این مسأله با موافقت استقلالی ها روبه رو شده است.

در چنین شرایطی اما گفته می شود مهدی کیانی که سابقه سالها بازی در تراکتور و کاپیتانی این تیم تبریزی را دارد، با پیشنهادی از سوی رسول خطیبی مواجه شده است.

کیانی که نزد هواداران تراکتور بسیار محبوب است، خودش هم بدش نمی‌آید در سالهای آخر فوتبالش بار دیگر پیراهن تراکتور را بر تن کند.

درباره او گفته می شود که سه‌شنبه شب مذاکرات اولیه و مثبتی را هم با تراکتوری ها داشته و هیچ بعید نیست طی ساعات و روزهای آینده به جای استقلال پیراهن تراکتور را برتن کند.

ظاهراً مسئولان سپاهان هم بیشتر راغب هستند که کیانی به تراکتور برود و حال باید دید در این خصوص چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها