کد خبر: ۱۲۳۴۵۶
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
بعد از ظهر روز سه شنبه پنجم اسفند ماه سال ۱۳۹۹ دکتر الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران، ضمن حضور در دفتر مرکزی خط ۶ مترو و عرض تبریک روز مهندسي به مدیران شرکت مترو و همچنین دست اندرکاران این خط، در جريان آخرین وضعیت تکمیل ایستگاه های خط ۶ قرار گرفت و در ادامه از ایستگاه یادگار امام (ره) بازدید به عمل‌آورد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در نشست قبل از بازدید میدانی صورت گرفته، مهندس علی امام مدیرعامل شرکت مترو ضمن تشریح اقدامات انجام شده در شبکه خطوط مترو طی دوره جدید مدیریت شهری، به اهم فعالیت‌های زیرساختی از جمله احیاء برخی بخش ها و نیز اصلاح ساختار كلي شرکت مترو پرداخت.

وی در ادامه صحبت‌های خود بر این نکته تاکید کرد که هدف شرکت در این دوره مدیریت شهری، تکمیل حداکثری های ایستگاه های باقی مانده و رفع نواقص خطوط بود اما با این حال تاكنون حدود ۵ کیلومتر حفاری‌های مربوط به توسعه مسیر خطوط نيز انجام شده است.

دکتر الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز با تبریک روز مهندسي به مدیران و دست‌اندرکاران مترو تهران، یکی از نقاط قوت جامعه ایرانی را توانمندی‌های مهندسان آن برشمرد و اقدامات شرکت مترو در سخت‌ترین دوران اقتصادی کشور را تحسین برانگیز توصیف کرد.

وي تصویب طرح جامع حمل و نقل ریلی پایتخت را از جمله مطالبات اصلی شورای عالی استان تهران قلمداد کرد و این اتفاق مهم را برای پایتخت بسیار مهم دانست.

دکتر فخاری توسعه خطوط و ایستگاه های مترو را راهکاری اساسی برای رفع مشکل آلودگی هوا و همچنین ترافیک تهران برشمرد و بر لزوم حمایت حداکثری از این شبکه حمل و نقل عمومی تاکید کرد.

در ادامه، حاضران از ایستگاه مترو یادگار امام (ره) در خط ۶ بازدید مفصلی داشتند؛ این ایستگاه قرار است ظرف هفته‌هاي آينده به بهره برداری برسد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها