کد خبر: ۱۲۳۴۲۸
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: ۴۸۷ پرونده تخلفات بخش حمل و نقل جاده‌ای در کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ در سال جاری بررسی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ارسلان شکری با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال جاری ۳۴۷ پرونده تخلفاتی مربوط به رانندگان حمل و نقل بخش‌های کالا و مسافر طی ۱۲ جلسه کمیسیون ماده ۱۱ مورد بحث و بررسی قرار گرفته که از این مقدار برای ۸ پرونده رأی به برائت، ۱۶ پرونده رأی به لغو فعالیت، ۱۵ پرونده رأی به بررسی مجدد و برای مابقی رأی به تذکر و اخطار کتبی صادر شده است.

وی ادامه داد: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۱۳۷ پرونده تخلفاتی مربوط به شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در ۱۵ جلسه کمیسیون ماده ۱۲ مورد بحث و بررسی قرار گرفت که برای ۱۵ پرونده رأی به تذکر کتبی، ۶۲ پرونده رأی به برائت، ۲۹ پرونده رأی به جرایم نقدی و برای بقیه پرونده‌ها هم رأی به بررسی مجدد صادر شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.
پربازدیدترین ها