کد خبر: ۱۲۳۳۹۴
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
با حضور معاونان فنی و عمرانی کلانشهرها و مراکز استان ها برگزار می شود
سی امین نشست کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور، روز چهارشنبه ششم اسفندماه سال 1399 ضمن گردهمایی معاونان فنی و عمرانی کلانشهرها از طریق ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در این نشست معاونان فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص تجربیات فنی طرح بهسازی معابر پیاده رو و احداث مسیرهای دوچرخه شهر تهران(به راه)، درباره تدوین شاخص های فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور تصمیم گیری خواهند کرد.

تشریح ابعاد فنی و اجرایی پروژه های شاخص عمرانی شهر تهران و نیز بررسی نظام فنی و اجرایی کلانشهرهای کشور از دیگر برنامه های پیش بینی شده در بزرگترین گردهمایی‌ مدیران فنی و عمرانی کشور به شمار می آیند.

گفتنی است معاونان فنی و عمرانی شهرداری های کلانشهرهای کشور، طی سال های متمادی به منظور هم اندیشی و تبادل نظر در حوزه عمران شهری و فراهم ساختن زمینه انتقال تجربیات و درس آموخته های فنی در این گردهمایی شرکت کرده اند. نشست قبلی کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور سال گذشته در اصفهان برگزار شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.