کد خبر: ۱۲۳۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴
در شش ماهه دوم سال 99 صورت گرفت
شهردار قلب طهران از تصویب 55 مصوبه در شورای سلامت مجازی نواحی منطقه 12 در شش‌ماهه دوم سال 99 خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر با تأکید بر اهمیت تشکیل شوراهایی با محوریت سلامت برای همفکری‌های تخصصی‌تر در رویارویی با بیماری کووید 19 گفت: به منظور بررسی مشکلات بهداشتی، دسترس‌پذیری، امنیت شهری، زیست شهری، فضاهای بی‌دفاع شهری و امنیت و ایمنی شهروندان، شورای سلامت به صورت مجازی فعالیت خود را ادامه داد.

وی ضمن بیان این نکته که در شش ماهه دوم سال، 2 جلسه فصلی پاییز و زمستان در هر ناحیه برگزار شده، ادامه داد: شورای سلامت مجازی که با حضور شهرداران نواحی، مدیر سلامت منطقه، مدیر اجتماعی، مدیران محلات، دبیران شورایاری و نمایندگان سازمان‌های همکار برگزار می‌شود، فرصت مناسبی برای هم‌افزایی بین نهادهای خدمت‌رسان به‌ویژه در محلات کم‌برخوردار ایجاد کرده است.

سعادتی با مثبت خواندن این امر به برخی از مصوبات اشاره کرد و گفت: شناسایی فضاهای بی‌دفاع شهری و مخل امنیت زنان در محلات، تأمین روشنایی کوچه‌های کیهانی، مرادخانی، آشتیانی و صندوقچی با همکاری اداره برق، ایجاد رمپ در ورودی بوستان گل‌محمدی برای تردد افراد دارای معلولیت، هماهنگی با مرکز بهداشت شرق تهران به منظور بازدید و انجام تست رپید (تست مددجویان) در مددسرای بانوان و آقایان از جمله این مصوبات بوده است.

گفتنی است، شورای سلامت مجازی محلات منطقه 12 در شبکه مجازی واتس‌‌آپ فعالیت می‌کند و تا پایان حل بحران کروناویروس در منطقه 12 به تشکیل جلسات از این طریق ادامه خواهد داد. این شورا که از فروردین سال 99 آغاز به کار کرده، در شش‌ماهه نخست سال، 653 مصوبه به منظور بررسی مشکلات بهداشتی محلات و با محوریت پیشگیری از کروناویروس داشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.