کد خبر: ۱۲۳۳۹۱
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
فرماندار تایباد خبر داد
فرماندار تایباد از فعالیت در مرز دوغارون خبر داد و اظهار کرد: تردد مسافر و تجاری در مرز افغانستان برقرار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرماندار تایباد در رابطه با وضعیت حال حاضر گمرک دوغارون و وضعیت موجود پس از حادثه آتش سوزی در گمرک اسلام قلعه افغانستان، به خبرنگارمهر، گفت: با توجه به اینکه این حادثه هیچ آسیبی برای گرمک ایران نداشت بلافاصله بعد از وقوع حادثه آمادگی خود را برای از سر گیری مجدد فعالیت در مرز اعلام کردیم ولی چون طرف مقابل نیازمند پاک سازی و آماده سازی فعالیت‌های تجاری و اقتصادی بود با تأخیر حدوداً ۴۸ ساعته فعالیت‌ها را شروع کرده و درحال حاضر هم تردد مسافر و تجاری برقرار است.

محسن سیاح در رابطه با خسارت وارده به کامیون‌های ایرانی در این حادثه گفت: چون حادثه آن طرف مرز بوده ما همچنان اطلاعات دقیقی از اینکه چه تعداد از کامیون‌های ایرانی دچار حادثه شده است را نداریم و در حال بررسی و پیگیری این مسئله هستیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در حوزه مسافری و تجاری چون از سمت ایران و گمرک دوغارون هیچ مسئله و مشکلی پیش نیامد تمامی کارهای انجام شده در آن مقطع فقط به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی بود.

فرماندار تایباد گفت: با توجه به شرایط موجود در اسلام قلعه، تردد پس از ۴۸ ساعت از سر گرفته شد و در حال حاضر فعالیت در مرز و تردد مسافران برقرار است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.