کد خبر: ۱۲۳۳۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
رئیس پلیس راهنمایی سمنان:
رئیس پلیس راهنمایی سمنان از ادامه طرح جریمه رانندگان متخلف در حوزه محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان خبر داد و گفت: تا کنون دو هزار خودرو از این بابت جریمه شده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمد عباسی در جمع خبرنگاران به میزبانی فرمانداری سمنان پیرامون مصوبات نشست مدیریت مقابله با کرونای شهرستان، بیان کرد: یکی از مسائل مطروحه در این نشست، تداوم طرح جریمه رانندگان متخلفی است که در ساعات محدودیت‌های ترافیکی کرونا تردد می‌کنند.

وی با بیان اینکه دوربین‌های کنترل ترافیک افراد متخلف را جریمه می‌کند، افزود: تردد خودروها در محورهای درون شهری از ساعت ۲۱ تا سه صبح ممنوع بوده و این موضوع به اطلاع مردم نیز رسیده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سمنان، با بیان اینکه پلیس طرح جریمه خودروها را با جدیت تداوم می‌بخشد، بیان کرد: در نشست ستاد مقابله با کرونای سمنان نیز تاکید شد که دوربین‌ها در سراسر شهر سمنان فعال هستند و جریمه برای متخلفان ثبت می‌کنند.

عباسی از جریمه دو هزار راننده تا کنون در شهرستان سمنان خبر داد و گفت: در کنار کنترل نامحسوس از طریق دوربین پلیس نیز با حضور فیزیکی در معابر شهری رانندگان متخلف از این طرح را جریمه خواهد کرد لذا از این منظر باید گفت راهنمایی و رانندگی با جدیت طرح محدودیت‌ها را دنبال خواهد کرد زیرا موضوع سلامت مردم در میان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.