کد خبر: ۱۲۳۳۷۲
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، روند کاهشی ابتلا به کرونا را در استان ملایم اعلام کرد و رعایت پروتکل‌ها و پرهیز از سفر را برای مهار بیماری ضروری دانست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید عباس موسوی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به روند ملایم کاهش کرونا در استان اظهار داشت: باید از سفر و مسافرت به مناطق آلوده پرهیز کنیم تا گرفتار ویروس جدید کرونا نشویم.

وی با عنوان اینکه برای ایام نوروز نباید برای سفرها برنامه ریزی کرد، افزود: همچنین شرایط برای میزبانی و پذیرش مهمان مهیا نیست و علاوه بر این عدم حضور در تجمعات و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پروتکل‌های بهداشتی امری مهم است.

وی با تاکید بر اینکه باید از دورهمی ها و تجمعات پرهیز کرد، ادامه داد: تجمع‌ها و دورهمی ها بهترین مکان برای انتقال ویروس است و باید فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی را رعایت کرد.

موسوی شمار بیماران بستری شده کرونایی را در استان ۷۷۵ نفر ذکر کرد و گفت: طی شبانه روز گذشته ۱۴۰ بیمار جدید شناسایی شدند و ۹ نفر نیز جان خود را از دست دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.