کد خبر: ۱۲۳۳۲۸
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
استاندار البرز:
استاندار البرز گفت: طالقان فاقد بیمارستان است و ایجاد این امکان یک مطالبه دیرینه مردمی محسوب می‌شود که موانع احداث آن رفع شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عزیزالله شهبازی در جلسه بررسی و رفع موانع احداث بیمارستان طالقان و تعریض بلوار جمهوری که روز یکشنبه با حضور رئیس مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی در سالن جلسات استاندار برگزار شد، اظهار کرد: بیمارستان، یک مطالبه جدی از سوی مردم طالقان است و بر همین مبنا باید به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

وی بیان کرد: مراحل اولیه اخذ موافقت برای احداث این بیمارستان طی مکاتبات و پیگیری‌های حضوری محقق شده و جانمایی لازم صورت گرفته است.

استاندار البرز تصریح کرد: مکانی که برای این امر مناسب بود یکی از املاک متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی است و استفاده‌ای نیز از آن نمی‌شد.

وی خاطرنشان کرد: اکنون طی رایزنی با رئیس مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی دستور واگذاری این ملک دریافت شد و در انتظار اعلام قیمت از سوی دانشگاه هستیم که مقرر شد ظرف ۴۸ ساعت اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی البرز نیز برای استقرار تجهیزات و نیروی لازم، اعلام آمادگی کرده است، گفت: پیگیری‌های لازم در این باره صورت گرفته است و امیدواریم به زودی شاهد خودن کلنگ این پروژه باشیم.

وی افزود: تعریض بلوار جمهوری در کرج نیز در تعارض با دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بود که در این نشست موافقت این امر نیز برای سهولت در تردد مردم، دریافت شد.

برای واگذاری ملک دانشگاه آزاد به بیمارستان هیچ مشکلی نداریم

عباسی رئیس مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی نیز در ادامه این جلسه گفت: انگیزه، جدیت و تلاش دلسوزانه شهبازی، نگاه و مساعدت بنده را به سمت ساخت بیمارستان طالقان و گره‌گشایی از پروژه راه‌سازی این استان معطوف کرد.

وی اضافه کرد: بر این اساس نهایت همراهی را با تمامی پیشنهادات و اقدامات البرز در راستای توسعه استان و رفع موانعی که دانشگاه در آن دخیل است، خواهیم داشت.

عباسی گفت: برای واگذاری ملک دانشگاه آزاد به بیمارستان هیچ مشکلی نداریم، همچنین موافق تعریض بلوار جمهوری با بهره‌برداری از اراضی مربوط به دانشگاه هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.