کد خبر: ۱۲۳۳۲۰
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
قائم مقام شهردار تبریز:
قائم مقام شهردار تبریز گفت: مجموعه شهرداری تشکیلاتی گسترده است که وظایف گسترده‌ای نیز دارد و حوزه‌های املاک و حقوقی دو رکن مهم در شهرداری تبریز است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رسول موسایی در آئین تودیع و معارفه مدیران کل املاک و حقوقی شهرداری تبریز گفت: از جمله حوزه‌های املاک و حقوقی، دو رکن مهم از مأموریت‌های شهرداری تبریز است و طی سه سال اخیر قدم‌های بزرگی در این بخش‌ها برداشته شده است که در ادامه آن، لازم است به سمت سیستمی شدن املاک و پرونده‌های حقوقی شهرداری حرکت کنیم که البته با استقرار سامانه شفافیت گام‌های اساسی در این زمینه برداشته شده است.

موسایی عنوان کرد: سه سال قبل، شهرداری تبریز را با کلی مشکلات تحویل گرفته‌ایم اما اکنون بدهی‌های آن صفر است، پروژه‌های مهمی در سطح شهر اجرا و حقوق و مزایای کارکنان نیز به موقع پرداخت می‌شود.

گفتنی است در این آئین هادی بدری به عنوان مدیرکل جدید املاک و مستغلات شهرداری تبریز معرفی و از خدمات علیرضا داستان در این اداره کل قدردانی شد.

همچنین در این مراسم علیرضا داستان به عنوان مدیرکل جدید امور حقوقی شهرداری تبریز کار خود را آغاز کرد و از خدمات مسعود هاشم پور، مدیرکل سابق این اداره کل که به درجه بازنشستگی نائل آمده، تجلیل شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.