کد خبر: ۱۲۳۳۱۵
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
طی پنج ماه گذشته ١۴ زندانی به همت گروه جهادی احرار در لامرد از بند زندان رها شده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سید محمود جعفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد گروه جهادی احرار (آزادسازی زندانیان غیر عمد) اظهار داشت: در سنوات اخیر به دلیل مشکلات معیشتی و تبعات اقتصادی ناشی از ویروس کرونا، عده‌ای از مردم دچار گرفتاری‌های مالی و قضائی شده اند و از آنجایی که مجموعه سپاه و بسیج خود را ملزم به خدمتگزاری هرچه بیشتر به این مردم می‌داند طی چند ماه گذشته یکی از برنامه‌های اولویت دار خود را آزاد سازی زندانیان غیرعمد قرار داد.

وی افزود: در همین راستا مجموعه حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج سپاه لامرد در قالب گروه جهادی احرار با همکاری و راهنمایی مجموعه دادگستری و دادستانی به این مهم همت گذاشتند.

احمد قائدی مسئول گروه جهادی احرار نیز ضمن بیان عملکرد گروه جهادی احرار گفت: طی پنج ماه گذشته ١۴ پرونده (١١ مرد و ٣زن) در دستور کار آزادی قرار گرفت که جمع کل مبلغ محکومیت آنها یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بوده که مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان آن توسط محکومین پرداخت شد و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان نیز توسط گروه جهادی احرار با مساعدت مردم و خیرین تأمین و واریز شد.

او گفت: در همین راستا مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان نیز با وساطت گروه جهادی احرار توسط شاکیان به محکومین بخشیده شد.

مسئول گروه جهادی احرار با قدردانی از حمایت‌های فرماندهی سپاه لامرد و هدایت‌های مجموعه دادگستری و دادستانی شهرستان اذعان داشت: این گروه با استعانت از درگاه خداوند متعال و با روحیه بسیجی فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت در راه گره گشایی از مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهند نمود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.