کد خبر: ۱۲۳۰۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران از آغاز دوره های آموزشی ویژه برای بیش از ۳۰۰۰ نفر از نیروهای نگهبان و خدماتی مناطق ۲۲گانه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،روح الله علیخان گرگانی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در این دوره ها ۳۴۰۰ نفر از نگهبانان و نیروهای خدماتی شاغل در مناطق ۲۲گانه و تعدادی از سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری تهران شرکت می کنند.

وی آموزش ضمن خدمت را برای نگهبانان و نیروهای خدماتی به عنوان حافظان نظم و مقررات اداری ضروری دانست و افزود: آموزش های تخصصی کارکنان در دو بخش مجزا ویژه نیروهای خدمات و نیروهای انتظامات و نگهبان مناطق ۲۲گانه شهر تهران و سازمان های حمل و نقل و ترافیک، تاکسیرانی، رفاه و خدمات اجتماعی و اداره کل پیشتیبانی شهرداری تهران برگزار می شود.

سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران تاکید کرد: هم اکنون این دوره ها در ۱۱ منطقه و همچنین در سازمان تاکسیرانی آغاز شده و تا ۲۰ اسفندماه سال جاری به ترتیب در سایر مناطق و سازمانها شرکت های مذکور نیز اجرایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره ها، نیروهای خدماتی شهرداری تهران با «فنون پذیرایی و تشریفات»، «اصول و روش های نظافت عمومی و اختصاصی»، «طرز استفاده از انواع مواد شوینده»، «روش های ضدعفونی سطوح  در جهت پیشگیری از کووید ۱۹»، «اصول بهداشت فردی و اجتماعی (بهداشت موادغذایی)»، «رعایت مقررات اداری و آداب اجتماعی در برقراری ارتباط با پرسنل و ارباب رجوع» و «پیشگیری از حوادث ضمن کار» آشنا می شوند.
گرگانی افزود: همچنین کارکنان بخش انتظامات و نگهبانی شهرداری تهران نیز سرفصل هایی چون «حوزه کاری و فعالیتی نگهبانان، تعریف نگهبانی و فلسفه وجودی حفاظت فیزیکی»، «حفاظت فیزیکی اماکن و تأسیسات»، «اصول و مقررات ایمنی و پیشگیری از حوادث»، «آشنایی با فوریت های پزشکی و کمک های اولیه»، «ارتباط موثر با محیط و افراد»، «نحوه برخورد بامدیران»، «کارکنان و ارباب رجوع» و «مشخصات رفتاری و شخصیتی کارکنان واحد انتظامات» را آموزش می بینند. 

سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران با بیان اینکه دوره ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی برگزار می شود، یادآور شد: ۸ ساعت آموزشی برای هر یک از شرکت کنندگان درنظر گرفته شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران،  به گفته گرگانی، این دوره ها به درخواست شرکت هادیان شهر از سوی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران با نظارت اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری برگزار می شود و شرکت کنندگان از امتیاز بازآموزی و گواهی شرکت در دوره برخوردار خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.