کد خبر: ۱۲۲۵۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
نیروی انتظامی از جریمه ۸۳۸۰۴ به دلیل نقض محدودیت‌های کرونایی در روز سه شنبه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،نیروی انتظامی در تشریح عملکردش در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز سه‌شنبه ۷ بهمن ماه اعلام کرد که در این روز ۳۴۴۷ تن از ماموران خود را برای اجرای طرح در ۱۹۵۸  نقطه از کشور به کار گرفته است.

این ماموران با اقدامات خود منجر به کاهش ۳ درصدی تعداد تردد خودرو‌ها نسبت به تاریخ مشابه در سال قبل شدند. همچنین به رانندگان ۸۰۰۶ دستگاه خودروی سواری نیز تذکر لسانی داده شده و از ادامه سفر راننده و مسافران ۶۳۳۷ دستگاه خودرو جلوگیری شده و آنان به مبداء خود بازگشت داده شده‌اند.

در زمینه اقدامات انتظامی مرتبط با صنوف نیز از ۷۰۰۵ واحد صنفی در روز دوشنبه بازدید شده که به ترتیب منجر به صدور تذکر و صورتجلسه برای ۴۳۵۹  و ۸۵۸ واحد و پلمب ۱۸۷ واحد متخلف شده است.

در موارد اعمال قانون نیز در روز گذشته ۸۳۸۰۴ خودرو در طرح محدودیت شبانه جریمه شدند و ۴۱۹ دستگاه خودرو در مناطق نارنجی مورد اعمال قانون قرار گرفته‌اند و در منطقه قرمز هیچ جریمه‌ای نداشتیم.

در روز گذشته، ۲۳۵۶۶ پیامک هم از سوی پلیس به رانندگان متخلفی که محدودیت‌ها و دستورالعمل های کرونایی را رعایت نکرده بودند، ارسال شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.