کد خبر: ۱۲۲۵۰۷
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
شورای شهر تهران در یک جدول زمان بندی از ۵ بهمن تا ۹ اسفند بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران را بررسی و تصویب خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران برای دریافت بودجه سال ۱۴۰۰ بر اساس ابلاغیه وزارت کشور دستورالعمل و جدول زمان بندی مشخصی را تعیین کرده است که بر اساس این جدول زمان بندی لایحه بودجه در تاریخ  ۵ بهمن از سوی شهردار تهران به شورای شهر ارائه شده است.  

اعضای شورای شهر از ۵ تا ۱۱ بهمن ماه فرصت دارند که ارائه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کنند. طرح و بررسی  بودجه ۱۴۰۰ در کمیسیون ها و ارائه به کمیسیون ها  از ۱۲ تا ۱۸ بهمن انجام می گیرد. طرح و بررسی بودجه در جلسه کمیسیون های تخصصی و برنامه و بودجه نیز از  ۱۸ تا ۲۵ بهمن خواهد بود.

بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران از ۲۵ بهمن تا ۲ اسفند به کمیسیون تلفیق می رود و از ۲ تا ۶ اسفند ماه نیز در صحن شورای شهر تهران مطرح خواهد شد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، در نهایت بودجه تصویب شده در تاریخ ۹ اسفند راهی فرمانداری خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.