کد خبر: ۱۲۲۴۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
یک فوریت لوایح عوارض شهری شهرداری تهران در صحن علنی شورای شهر تهران به تصویب رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در جریان دویست و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران یک فوریت لوایح عوارض شهری در دستور کار شورا قرار گرفت.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه این لوایح مربوط به عوارضی است که باید تا قبل از ۱۹ بهمن به تصویب شورای شهر برسد، گفت: یک فوریت این لوایح امروز به رای اعضا گذاشته می‌شود و سپس به کمیسیون‌ها فرستاده می‌شود تا در جلسه بعدی شورا مورد بررسی قرار گیرد.

بر این اساس، یک فوریت لایحه" نحوه محاسبه و دریافت عوارض ساختمانی مبتنی بر تعیین ارزش املاک در شهر تهران" به رای اعضا گذاشته شد و با 18 رای موافق به تصویب رسید.

همچنین یک فوریت لایحه "اصلاحیه مصوبه اخذ عوارض حفظ و گسترش فضای سبز مبتنی بر ارزش اکولوژیک درختان" نیز با 18 رای موافق به تصویب رسید.

در ادامه اعضای شورای شهر تهران یک فوریت لایحه "تعیین عوارض پارک حاشیه‌ای  در سال 1400" را هم با 18 رای به تصویب رساندند.

 یک فوریت لایحه "نحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور مجوز نصب و نظارت دوره‌ای بر دکل‌ها و آنتن‌های مخابراتی در شهر تهران" نیز با 18 رای اعضای شورای شهر به تصویب رسید.

 در پایان یک فوریت لایحه "اصلاح مواد 1 و 2 مصوبه تامین منابع مالی پایدار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی" نیز با 18 رای اعضای شورای شهر به تصویب رسید.

انتهای پیام 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
آخرین اخبار