کد خبر: ۱۲۲۴۵۶
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
معاون شهردارمنطقه 4 تهران خبر داد:
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 تهران گفت: با پخش بیش از 20 تن آسفالت مرمت و بهسازی ایستگاه های اتوبوس تندور (BRT) در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،تهران " مهدی پورشاسب" با بیان این خبر افزود: به منظور ارتقاء کیفیت سطح خدمات رسانی به شهروندان و مناسب سازی و ایمن سازی زیر ساخت های شهری، عملیات مرمت و بهسازی ایستگاه های تندرو در دستور کار قرار گرفت.

او با بیان اینکه از نیمه دوم سال جاری تا کنون حدود 24 تن آسفالت در ایستگاه های تندرو منطقه لکه گیری شده است افزود: باتوجه به وسعت منطقه 4، علاوه بر معابر بزرگراهی، بیش از 10 مسیر و ایستگاه های اتوبوس تندرو با پخش حدود 24 تن آسفالت بهسازی و ایمن سازی شده است.

معاون فنی و عمران منطقه 4 در ادامه افزود: در حال حاضر ایستگاه های اتوبوس بزرگراه شهید سلیمانی محدوده سیدخندان، حد فاصل خیابان شهید آیت  تا میدان رسالت و محدوده خیابان شهید استاد حسن بنا ، شیان، لویزان ، مناسب سازی شده اند.

پورشاسب  تصریح کرد: طبق نیازسنجی های صورت گرفته از نواحی 9 گانه و با توجه به پیام های دریافتی شهروندان در دو سامانه137 و 1888 ، ایستگاه های محورهای بزرگراه شهید سلیمانی و امام علی (ع)  تا پایان سال لکه گیری ومرمت می شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.