کد خبر: ۱۲۲۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
‍ در بازدید مدیران شهری منطقه ۱۵ از رویداد تهران ۱۴۰۰ انجام شد
وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ۱۵ با همراهی معاونین و شهرداران نواحی هفتگانه منطقه ۱۵ از قسمتهای مختلف نمایشگاهی برج میلاد با محوریت رویداد تهران ۱۴۰۰ بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شهردار منطقه و مدیران شهری منطقه ضمن بازدید از رویداد تهران ۱۴۰۰ که به مناسبت پایان سده و به پیشنهاد شورای اسلامی شهر و محوریت معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در اسفندماه برگزار خواهد شد، نقطه نظرات خود را تبیین و  در پایان این بازدید نیز تفاهم نامه همکاری فی مابین  محمدی شهردار منطقه و معاونت اجتماعی شهرداری تهران به امضاء رسید.

این گزارش حاکیست، این نمایشگاه در راستای تبیین ویژگی های مدنظر این رویداد با حضور مدیران شهری تهران و با هدف نمایش نماد آئینه وار تهران برگزار می شود تا هویت بصری تهران ، پروژه های متعدد و طراحی رویداد های ویژه تهران ۱۴۰۰ را معرفی کند. 

برپایه این گزارش، محمدی در حاشیه این بازدید گفت: با عنایت به تدابیر شهردار محترم تهران مبنی بر بهره مندی از فرصت ۱۴۰۰ برای  برنامه ریزی آینده تهران، این رویداد از ایده "تهران شهری برای همه" گرفته شده تا  با رعایت اصول عدالت در شهر، دیده شدن، مشارکت برابر، ایجاد نشاط و احساس کارآمدی به نتیجه برسد. 

وی افزود: هدف اصلی این رویداد احیای مفهوم شهروندی، تحقق عدالت اجتماعی و افزایش ارتباطات اجتماعی است تا کیفیت زندگی و امید و همبستگی اجتماعی در آینده ارتقا یابد. 

شهردار منطقه با اشاره به اینکه در برنامه ریزی برای تهران بر رویکرد اجتماعی تاکید ویژه ای شده است، افزود: توسعه محلی و افزایش مشارکت شهروندان در اداره و حل مشکلات از جمله راهکارهاست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.