کد خبر: ۱۲۲۴۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
پروژه احداث ساختمان فروشگاه شهروند در خیابان شهید علی اکبری، وارد مراحل نهایی تکمیل و آماده سازی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران که در جریان بازدید میدانی از روند پیشرفت پروژه احداث ساختمان فروشگاه شهروند در خیابان شهید علی اکبری سخن می گفت، ضمن اعلام خبر فوق افزود: در حال حاضر عملیات نصب تاسیسات مکانیکی و برقی و رفع نواقص احتمالی ادامه دارد و این پروژه متعاقب اتمام اقدامات یادشده، آماده تحویل به بهره بردار خواهد شد.
به گفته مهندس غمخوار، تکمیل عملیات اجرایی ساختمان شهروند شهید علی اکبری با توجه به ماموریت تکمیل و بازسازی ابنیه اداری سطح شهر تهران، از آبان ماه سال گذشته به سازمان عمرانی مناطق واگذار شده است و دست اندرکاران اجرایی تلاش خواهند کرد تا پروژه مذکور در موعد مقرر آماده تحویل به بهره بردار شود.
گفتنی است ساختمان فروشگاه شهروند شهید علی اکبری در زمینی به متراژ 1400 مترمربع و زیربنای حدود 4600 مترمربع در منطقه 7 شهرداری تهران در دست احداث است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.