کد خبر: ۱۲۲۴۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
نیکزاد:
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:طبق وعده دولت باید ۱۰۰ کیلومتر از راه آهن اردبیل – میانه ریل گذاری و عملیات زیرسازی و احداث ایستگاه ها تا پایان امسال عملیاتی شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی نیکزاد در جمع خبرنگاران اردبیل از سفر یک روزه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و همچنین معاون قرارگاه خاتم الانبیا به استان اردبیل، هشتم بهمن ماه خبر داد و اظهار کرد: اهداف اصلی این سفر بررسی آخرین وضعیت پیشرفت راه آهن، پل‌های اردبیل، تعریض جاده سرچم و موضوع سرمایه گذاری شستا خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تمامی تلاش پیمانکاران پروژه راه آهن اردبیل - میانه در مرحله اول اتمام عملیات زیر سازی است گفت: مطابق وعده‌های وزارت راه و شهرسازی علاوه بر احداث ایستگاه‌ها، ۱۰۰ کیلومتر از راه آهن اردبیل- میانه نیز تا پایان سال جاری ریل گذاری شده و امیدواریم تا پایان دولت نیز در سال آینده این پروژه عظیم ملی که از مطالبات اصلی مردم استان است به پایان برسد.

تحول بزرگ اقتصادی با سرمایه گذاری شستا در اردبیل

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه به اهداف سفر معاون قرارگاه خاتم الانبیا به استان اردبیل پرداخت و افزود: بررسی پروژه‌های زیر ساختی حمل و نقل استان و تعریض جاده سرچم در دستور کار قرار دارد و طی این سفر طرح ساماندهی محلات سیزده گانه اردبیل نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نیکزاد از ایجاد تحول بزرگ طرح سرمایه گذاری شستا در اردبیل نیز سخن گفت و بیان کرد: پس از پیگیری‌هایی که امسال داشتیم، مهر ماه امسال با حضور مسئولان شستا برای سرمایه‌گذاری این مجموعه در اردبیل تصمیمات مهمی گرفته شد که در نشست پایانی این سفر، با حضور استاندار روند اقدامات این موضوع را نیز پیگیری می‌کنیم و امیدواریم با این اقدام شاهد تحولات اقتصادی مناسبی در استان اردبیل از طریق سرمایه گذاری شستا باشیم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.