کد خبر: ۱۲۲۴۲۸
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
معاون اداره حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان خبر داد
معاون اداره حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان گفت: اعمال محدودیت سفر ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش ۴۵ درصدی جابه‌جایی مسافر در ۱۰ ماه امسال در خوزستان شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فواد غزیعلی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: کل مسافر جابه‌جا شده از طریق شرکت‌های مسافربری استان در ۱۰ ماه امسال، دو میلیون و ۵۶۲ هزار نفر ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه این کاهش شامل جابه‌جایی مسافر درون و برون استانی می‌شود، افزود: در مدت زمان یاد شده یک هزار و ۶۸۲ هزار و ۵۴۱ مسافر درون استانی با کاهش ۳۹ درصد و جابه‌جایی ۸۷۹ هزار و ۵۲۲ مسافر برون استانی با کاهش ۵۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته مواجه بوده است.

معاون حمل‌ونقل اداره جاده‌ای خوزستان با اشاره به اینکه ۵۰۸ هزار و ۴۵۸ سفر توسط حمل‌ونقل عمومی از ابتدای سال جاری تاکنون انجام شده است، بیان کرد: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش ۲۲ درصدی را نشان می‌دهد.

غزیعلی با بیان اینکه به دلیل اعمال محدودیت تردد در بازه زمانی یادشده، فروش بلیط اینترنتی در استان با کاهش ۳۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بود، اظهار کرد: برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خودروهای سواری ظرفیت خود را به سه مسافر کاهش دادند و اتوبوس‌های مسافربری نیز با حداقل ظرفیت تردد می‌کنند.‌
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.