کد خبر: ۱۲۲۴۲۳
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
طی اطلاعیه ای اعلام شد
روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از افت فشار و قطع آب در محدوده منطقه یک از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در شهر کرمانشاه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه طی اطلاعیه‌ای به شرح زیر از افت فشار و قطع آب در محدوده منطقه یک آب و فاضلاب شهر کرمانشاه خبر داد:

به اطلاع مشترکین محترم مدیریت آب و فاضلاب شهرستان کرمانشاه می‌رساند این مدیریت در محدوده امور آبفا منطقه یک، قصد شستشو و تعمیرات دوره‌ای فیلترهای شنی سراب قنبر را در دستور کار دارد، لذا در این راستا محله‌های (سراب قنبر، کسری، منزه، مصوری، بازرگانی، شریعتی، لشکر، بعثت فاز ۱ و ۲، شهرک چمن، سرچشمه، آرامگاه، دلگشا، خیابان خلیج فارس، قسمت‌هایی از بهار، خیام و سعدی، حد فاصل خیابان اشرفی اصفهانی تا چهارراه اجاق لاین شرقی و غربی، قسمت‌هایی از جمع خانه، جعفر آباد و تپه فتحعلی خان، قسمتهایی از ده مجنون) در روز سه شنبه (هفت بهمن) از ساعت ۱۰ صبح الی ١٨ با افت فشار و قطعی آب مواجه خواهند شد.

مدیریت آبفا شهر کرمانشاه ضمن عذرخواهی و پوزش از مشترکین محترم بابت سعه صدر و همراهی با پرسنل این مدیریت کمال تشکر و قدردانی را دارد.

گفتنی است؛ سامانه تلفنی ۱۲۲ حوادث و اتفاقات شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی مشترکین محترم شرکت آبفا استان کرمانشاه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.