کد خبر: ۱۲۲۴۱۵
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
عضو شورای شهر تهران گفت: سیاست ما خرید اتوبوس‌هایی است که دارای فیلتر دوده هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران با اشاره به آلودگی بیش از حد هوا و استفاده از فیلتر‌های دوده در پایانه‌های اتوبوسرانی اظهار کرد: ما مخالف نصب فیلتر دوده نیستیم، معتقدیم که فیلتر باید استاندارد و دارای گارانتی باشد و از همه مهمتر اینکه بر روی خودرو فرسوده نصب نشود.

وی تصریح کرد: نصب فیلتر دوده بر روی اتوبوسی که بیش از ۱۱ سال عمر کرده و دولت هزینه تعمیر آن را پرداخت نکرده است، می‌تواند موجب هدررفت منابع مالی شود.

عضو شورای شهر تهران یادآور شد: سیاست ما خرید اتوبوس‌هایی است که دارای فیلتر دوده هستند، اخیرا هم ۲۵۰ دستگاه اتوبوس خریداری شد که همه آن‌ها فیلتر دوده دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.