کد خبر: ۱۲۲۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
همزمان با فصل زمستان:
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از اجرای طرح زمستانه هرس درختان خبر داد و گفت: درختان معابر و بوستان های محلی و جنگلی منطقه 4 هرس و برای زمستانی سرد آماده شدند.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،"حمیدرضا فرخی" در این باره گفت: همزمان با برودت هوا و آغاز بارش های پاییزی و زمستانی و به منظور جلوگیری از شکسته شده شاخه ها و خشکی درختان، برقراری توازن بین اندام های هوایی و زمینی درخت ، حذف شاخه های خشک و بیمار ، فرم دهی تاج درختان  و... طرح فوریتی رسیدگی به درختان معابر، جنگل ها و بوستان های منطقه 4 اجرا شد.
او با بیان اینکه این طرح همه ساله در این زمان به منظور ارتقای سطح سلامت و آراستگی شهری اجرا می شود، افزود: در این عملیات  تاکنون بیش از 22107 اصله درختان پهن برگ هرس پذیر در سطح نواحی  9 گانه و بوستان های جنگلی منطقه هرس شد.
فرخی در ادامه گفت:  این عملیات از 24 آبانماه سال جاری آغاز و تا اوایل اسفند ماه در معابر و بوستان های سطح منطقه ادامه خواهد داشت .
او با اشاره به دیگر اقدامات در این زمینه گفت: انجام رژیم های تغذیه ای و کود دهی فضای سبز به صورت همزمان با عملیات زیرو رو کردن خاک با استفاده از کود های میکرو معدنی و گوگرد در فضاهای سبز منطقه 4 در دستور کار قرار گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.