کد خبر: ۱۲۲۳۹۹
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
فرش گل هایی منقش به اشکال ایرانی-اسلامی به همت شهرداری منطقه 3 در حاشیه بزرگراه های شهید مدرس، شهید چمران و شهید همت گسترده شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی هوشیار معاون خدمات شهری و محیط زیست بیان کرد: گستراندن فرش گل، فضایی مطبوع و شاد را برای شهروندان و ساکنان منطقه فراهم می کند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 ابراز کرد: به منظور تلطیف هوا،کیفیت فضای سبز و برخورداری فضاهای شهری از منظر مناسب ، فرش گل هایی با اسماء مترکه "یا مهدی" و "یا علی" همچنین آرم شهرداری تهران در بدنه بزرگراه های این منطقه  گسترده شد.

 هوشیار اظهار کرد: فرش های گل با استفاده از گل‌های بنفشه و ابری نقره ای، فضای دل انگیز و آرامش بخشی را پیرامون بزرگراه ها ایجاد کرده است.

او هدف از اجرای این طرح را زیباسازی فضای شهری، بهبود کیفیت زیست محیطی و ایجاد چشم انداز مناسب ذکر کرد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 افزود: گل در فرهنگ ایرانی همواره نماد عشق و محبت و یکی از زیباترین خلقت های آفریدگار بوده است و هم اکنون جلوه ای کوچک از هنرمندی آفریدگار را می توان در بوستان ها و معابر شهری مشاهده کرد که همراه با عطر دل انگیز خود شهروندان را به سوی خود جذب می کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.