کد خبر: ۱۲۲۳۸۸
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خبر داد
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ساخت هزار و ۷۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان این نهاد با مشارکت بنیاد مسکن طی ۹ ماه آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد لطفی در نشست هم‌اندیشی ساخت واحدهای مسکونی در بنیاد مسکن شهرستان دشتستان اظهار داشت: از این میزان، حدود یک‌چهارم ساخت‌وسازها در شهرستان دشتستان به دلیل وسعت جمعیت تحت پوشش احداث می‌شود.

وی افزود: با حضور رئیس کمیته امداد کشور در دی‌ماه امسال در بوشهر، فاز چهارم ساخت مسکن مددجویی در استان بوشهر با همکاری بنیاد مسکن برای ساخت هزار و ۷۵۰ واحد مسکن مددجویی آغازشده است.

مدیرکل کمیته استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به ضرورت جذب به‌موقع منابع اعتباری، طی سه مرحله در سال این واحدها تحویل داده می‌شود که بر این اساس در سه ماه چهارم امسال و اول سال آینده به ترتیب ۵۰۰ واحد و در سه ماه دوم سال آینده ۷۵۰ واحد به اتمام و تحویل مددجویان داده می‌شود.

لطفی ادامه داد: طی پنج سال گذشته، ساخت واحدهای مسکونی به عنوان یک اولویت در کمیته امداد موردتوجه قرار گرفته و با وجود مشکلات گسترده تورمی و اقتصادی که در افزایش قیمت کالاهای ساخت مسکن تأثیرگذار بوده، نگذاشته‌ایم روند نهضت ساخت مددجویی دست‌خوش توقف شود.

وی ادامه داد: گفتمان نهضت ساخت‌وساز برای خانواده‌های نیازمند تحت پوشش این نهاد در استان بوشهر می‌تواند به عنوان یک فرهنگ جهادی موردتوجه سایر بخش‌های خدمت رسان قرار گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر یادآور شد: یکی از مهمترین موفقیت‌های کمیته امداد استان بوشهر، توجه به ظرفیت‌های گروه‌های جهادی در ساخت‌وسازهای مددجویی، هم گرایی مناسب با سایر دستگاه‌ها و مشارکت خیرین حقیقی و حقوقی در این بخش است که سبب شده مشکل بخش عمده‌ای از خانواده‌های تحت پوشش این نهاد به یک منزل مقاوم رفع شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.