کد خبر: ۱۲۲۳۸۲
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از احداث اولین بوستان موضوعی کودک در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به زائران و مجاوران حریم مطهر رضوی در شهر مشهد خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: بوستان های موضوعی یکی از انواع بوستان های پرکاربرد در محیط های شهری هستند که بر اساس جامعه هدف و یا فعالیت هایی که در آن ها رخ می دهد، دسته بندی می شوند.
وی افزود: در راستای توسعه بوستان های موضوعی در کلانشهر مشهد، احداث اولین بوستان موضوعی کودک در اسفندماه سال گذشته پس از انجام مطالعات کامل آغاز شد و هم اکنون با پیشرفت فیزیکی ۵۵ درصدی در حال احداث است.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: این بوستان در فضایی بالغ بر هشت هزار و 600 مترمربع و با اعتباری بیش از ۵۷ میلیارد ریال در منطقه دو شهرداری مشهد در حال اجرا است.
یعقوبی خاطرنشان کرد: باتوجه به اهمیت توجه به کودکان و فراهم آوردن تجهیزات و امکانات لازم برای سرگرمی آن ها در فضاهای سبز شهری، لوازم بازی شامل بازی، تور و طناب، هزارتو، ترامپولین و ... در این بوستان جانمایی خواهد شد و فضای داخلی آن کاملا منطبق با روحیه و شرایط جسمانی کودکان طراحی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.