کد خبر: ۱۲۲۳۸۱
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
در پاسخ درخواست های مردمی 137 محقق می شود
شهردار منطقه 5 مشهد از پایان معابر خاکی این منطقه تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میلاد مرادنیا در حاشیه نهضت پاسخگویی مستقیم به تماس های مردمی 137، اظهار کرد: نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز، پرتکرارترین درخواست شهروندان از شهرداری این منطقه در تماس با 137 بوده است که با تقویت نظارت ها، 5 اکیپ در محدوده و 2 اکیپ در حریم، کار نظارت بر ساخت و سازها را انجام می دهند.
وی افزود: در همین راستا از ابتدای سال جاری تا کنون، 969 پرونده تخلفات ساختمانی به کمیسیون ماده 100 ارسال و صدور رای شده است که در مقابل تنها حدود 200 مورد صدور پروانه ساختمانی در همین مدت داشته ایم.
شهردار منطقه 5 مشهد با اشاره به اینکه فرآیندهای رسیدگی به تخلفات ساختمانی زمانبر است، ادامه داد: در حوزه اسفالت نیز، با توجه به وجود 32 معبر خاکی در این منطقه، برنامه ریزی برای اسفالت همه این معابر و بسته شدن پرونده معابر خاکی تا پایان سال جاری صورت گرفته است.
مرادنیا گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون، حدود 180 هزار متر مربع از معابر این منطقه روکش آسفالت شده است و بر اساس درخواست های مردمی، 440 مرمت و لکه گیری آسفالت انجام داده ایم. تا انتهای سال نیز به همه درخواست های مردمی 137 در حوزه آسفالت پاسخ خواهیم داد.
در ادامه این نشست، احمد رمضانی فرخد ، سرپرست اداره ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد با اشاره به اینکه در 9 ماهه نخست سال جاری، 5 هزار و 240 درخواست مردمی مرتبط با منطقه 5 در مرکز 137 به ثبت رسیده است، افزود: درخواست های مردمی در این منطقه نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد 31 درصدی برخوردار بوده است و خوشبختانه 84 درصد از این درخواست ها، به همت همکارانمان در منطقه 5 انجام شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.