کد خبر: ۱۲۲۳۸۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰
فرمانده انتظامی سیستان‌ و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۲۳۴ هزار لیتر سوخت قاچاق طی هفته گذشته در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار احمد طاهری اظهار داشت: در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، با جدیت، در نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

وی افزود: در این راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده‌های عملیاتی استان سیستان و بلوچستان، با شناسایی و تخریب ۵ محل دپوی سوخت و در بازرسی از ۸ دستگاه تریلی سوخت کش و ۱۳ دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی، ۲۳۴ هزار و ۳۹۶ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع را شامل ۱۶۳ هزار و ۵۴۶ لیتر گازوئیل، ۸ هزار و ۱۵۰ لیتر بنزین، ۳۲ هزار و ۴۵۰ لیتر نفت، ۴۵۰ لیتر نفت سیاه و ۲۹ هزار و ۸۰۰ لیتر سایر فرآورده‌های نفتی، در شهرستان‌های ایرانشهر، سیب و سوران و سراوان کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف ۲۱ دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق، تصریح کرد: در این رابطه ۳۱ فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با تأکید به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه‌های ملی، بیان داشت: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.