کد خبر: ۱۲۲۳۷۸
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
مدیرکل هواشناسی کرمانشاه خبر داد
مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به ایجاد شرایط پایدار در کرمانشاه، از ورود سامانه بارشی جدید از اواخر هفته به کرمانشاه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد خسروی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی و ایجاد شرایط پایدار در منطقه تا اواخر روز چهارشنبه جوی آرام در انتظار استان کرمانشاه خواهد بود.

وی با اشاره به افزایش دما در روزهای آینده افزود: برای روزهای آینده روند افزایش دما و آلاینده‌ها در ابتدای روز پیش بینی می‌شود.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: با ورود سامانه بارشی جدید از روز پنج شنبه تا صبح شنبه هفته آینده در بعضی ساعات این موج بارشی سبب وزش باد نسبتاً شدید و بارش باران در استان کرمانشاه خواهد شد.

خسروی بیان کرد: این بارش‌ها در روز جمعه نمود بیشتری پیدا خواهد کرد و در نقاط سردسیر به شکل برف مشاهده می‌شود.

وی با بیان اینکه کاهش دما باعث ایجاد خسارت به گلخانه‌های میوه می‌شود، خاطر نشان کرد: با توجه به کاهش دما توصیه می‌شود در گلخانه‌های میوه و گل‌های شاخه بریده، فاکتورهای دما و تهویه کنترل شود و سرکشی‌های شبانه در برنامه کاری این واحدهای تولیدی قرار گیرد.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.