کد خبر: ۱۲۲۳۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
فرماندار کرمانشاه خبر داد
فرماندار کرمانشاه از افزایش ظرفیت گرمخانه‌های کرمانشاه در فصل زمستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فضل الله رنجبر در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به کاهش دمای هوای شبانه در کرمانشاه اظهار کرد: طی هماهنگی‌های انجام گرفته با شهرداری و بهزیستی که متولیان سرپناه شبانه و گرمخانه‌ها هستند، ظرفیت ظرفیت این مراکز در شهر کرمانشاه افزایش داده می‌شود.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی این روزها رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نیز در این مراکز از نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به ضرورت و اولویت رسیدگی به افراد بی خانمان شهر کرمانشاه از شهرداری و بهزیستی خواست هرچه سریع‌تر نسبت به اجاره مکان‌های جدید برای اسکان شبانه بی خانمان‌ها ظرف ۴۸ آینده اقدام کنند.

وی با ابراز رضایت از اقدامات انجام گرفته از سوی شهرداری و بهزیستی در خصوص جمع آوری افراد بی خانمان، تصریح کرد: در این راستا باید خودروهای گشت زنی شبانه به منظور جمع آوری افراد بی‌خانمانان اختصاص یابد، تا کسی شب را در سرما سر نکند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.