کد خبر: ۱۲۲۳۷۶
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
فرمانده انتظامی کرمانشاه خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری بیش از پنج هزار سارق طی ۱۰ ماهه نخست سال جاری در شهرستان کرمانشاه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا دلیری با اشاره به رشد ۱۲ درصدی کشفیات سرقت در ۱۰ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، اظهار کرد: در این مدت پنج هزار و ۸۳۰ سارق دستگیر شده که آمار دستگیری‌ها نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۹ درصدی را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه ۹۸ باند سرقت از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه در شهرستان کرمانشاه منهدم شده است، افزود: ۲۵۷ نفر از افراد دستگیر شده عضو این باندها بوده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: ۱۷۸ عامل تیراندازی در ۱۰ ماهه نخست سال جاری در شهرستان کرمانشاه دستگیر شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۲۲ درصد افزایش داشته است.

دلیری با اشاره به دستگیری اراذل و اوباش و افراد شرور گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه ۸۳ نفر از این افراد دستگیر شده‌اند که نسبت به سال قبل رشد ۳۳۷ درصدی را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: ۲۹۲ قبضه سلاح غیرمجاز در شهرستان کرمانشاه کشف و توقیف شده که نشان دهنده‌ی رشد ۱۸۳ درصدی کشفیات است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.