کد خبر: ۱۲۲۳۷۴
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
معاون فنی منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد:
معاون فنی منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات جنگل کاری در سال جاری با نهال و بذر در سه هزار و ۸۸ هکتار از جنگل های استان انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، گودرز باقری در جمع خبرنگاران افزود: در این راستا ۳۸۰ هزار اصله نهال در نهالستان‌های استان اولید شده است.

وی با بیان اینکه این نهال‌ها برای غرس در جنگل‌ها و زراعت چوب تولید شده است، گفت: نهال‌های تولید شده شامل گونه‌های مختلف درختان جنگلی همچون بلوط، کهور، اکالیپتوس، بنه، زالزالک و گلاب وحشی است.

باقری اظهار داشت: این امر در راستای احیای جنگل‌ها انجام شده تا خسارات آتش سوزی و آسیب به جنگل‌های استان کم شود و در این راستا تاکنون یکهزار و ۱۶۰ هکتار جنگل کاری در استان انجام شده است.

وی نهال‌های کشت شده را شامل بلوط، بنه، بادام تلخ و گلابی وحشی عنوان کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.