کد خبر: ۱۲۲۳۶۷
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
همزمان با توزیع فیشهای عوارض نوسازی، پسماند و کسب و پیشه انجام شد
معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه15 گفت: تمام کارشناسان حوزه درآمد همزمان با توزیع فیشهای عوارض نوسازی، پسماند و کسب و پیشه پاسخ گوی درخواست و سوالات شهروندان به صورت تلفنی و حضوری هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امیدعلی رحیم زاده  با اعلام این خبر گفت: 161 هزار و 822 فیش عوارض نوسازی و پسماند و 26 هزار و 180 فیش عوارض کسب پیشه و پسماند از اواخر دی ماه برای تمامی شهروندان ساکن منطقه 15 با مشارکت اداره پست جنوب شرق تهران ارسال شد.

به گفته او، به همین منظور تمامی باجه ها در اداره درآمد فعال است و همکارانم در این حوزه  پاسخ گوی درخواست ها و سوالات احتمالی شهروندان در مورد نحوه محاسبه فیش و دیگر سوالات  شهروندان هستند.
رحیم زاده با اشاره به اینکه 4 خط ویژه  به منظور سلامت شهروندان در دوران کرونا،كاهش تردد هاي غير ضروري و حجم مراجعات حضوري به اداره درآمد و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اختصاص داده شد افزود: به همین منظور شماره تلفن های 96023170، 96023162، 96023175 و 96023164 پاسخ گوی سوالات شهروندان در ارتباط با درآمد عمومی، عوارض کسب و پیشه ، نوسازی، کنترل میزان بدهی و نحوه پرداخت است.
برپایه این گزارش؛ شهروندان می توانند از طریق سامانه «تهرانِ من» به آدرس «my.tehran.ir»،  سامانه اینترنتی Tehran.ir  ، درگاه های حضوری و غیر حضوری بانکهای ذکر شده قسمت پایین فیشها و سامانه تلفنی 137 نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.